Miejski Serwis Rowerowy kończy pracę w weekend 25-26 sierpnia

      Możliwość komentowania Miejski Serwis Rowerowy kończy pracę w weekend 25-26 sierpnia została wyłączona

Miejski Serwis Rowerowy w Warszawie to usługa pozwalająca na korzystanie z narzędzi rowerowych bez żadnych dodatkowych opłat ze wsparciem doświadczonych serwisantów. Z usługi można korzystać tylko do ostatniego weekendu sierpnia, czyli do 25-26 sierpnia 2018 roku.

Coraz więcej mieszkańców Warszawy korzysta z rowerów – nie tylko w celach rekreacyjnych, ale również po to, aby wygodniej dojeżdżać na studia czy do pracy. Rowery wybierane są przez warszawiaków przede wszystkim w okresie letnim i to właśnie wtedy swoją działalność prowadzi Miejski Serwis Rowerowy.

Miejski Serwis Rowerowy – bezpłatne przeglądy, naprawy i regulacje

Miejski Serwis Rowerowy w Warszawie powstał po to, aby umożliwić mieszkańcom korzystanie z różnych usług związanych z rowerami.

Jak wskazuje Renata Kaznowska, wiceprezydent m.st. Warszawy: „W Miejskim Serwisie Rowerowym warszawiacy dokonają nie tylko przeglądu technicznego swoich jednośladów, ale także podstawowych napraw i regulacji. Warto pamiętać, że właściwa konserwacja rowerów ma wpływ nie tylko na ich sprawność, ale także nasze bezpieczeństwo i innych użytkowników ruchu drogowego”.

Swoją działalność Miejski Serwis Rowerowy rozpoczął 23 czerwca w godz. 10.00-18.00, w Letniej Strefie Rekreacyjnej na Powiatówce, w namiotach pomiędzy Letnią Strefą Rekreacji a placem zabaw, i działa aż do ostatniego weekendu sierpnia, czyli do 25-26 sierpnia 2018 roku.

Osoby, które chcą skorzystać z bezpłatnych usług w serwisie, mają już niewiele czasu.

Za organizację Miejskiego Serwisu Rowerowego odpowiada Biuro Polityki Mobilności i Transportu Urzędu m.st. Warszawy.